Cudowne wesele Kasi i Piotra w Świętokrzyskim Dworze.

Cudowne wesele Kasi i Piotra w Świętokrzyskim Dworze.

Niesamowite wesele w Świętokrzyskim Dworze.

 

Restauracja Świętokrzyski Dwór w Wólce Milanowskiej.

W Górach świętokrzyskich, u podnóża Św. Krzyża, w miejscowości Wólka Milanowska znajduje się restauracja Świętokrzyski Dwór. Swoim wyglądem nawiązuje ona do stylu i architektury góralskiej, przez co świetnie nadaje się do zorganizowania tam wesel w stylu rustykalnym czy też boho. I właśnie takie też było wesele Kasi i Piotra. Suknia Kasi, bukiety oraz wianek, dekoracje kwiatowe, wystrój kościoła oraz sali weselnej, światło, to wszystko świetnie komponowało się i bardzo pasowało do tego stylu. 

Radość i mnóstwo uśmiechu w dniu ślubu.

Kasię znam już wiele lat, sam nawet nie pamiętam ile. I zawsze, a to zawsze bił od niej uśmiech, radość i taka mega pozytywna energia. A ten kto widzi moje zdjęcia, obserwuje posty na Instagramie czy Facebooku, to wie jak ja to uwielbiam !!! Żeby nie było, że tylko Kasia jest taka. Piotr także ma w sobie duże pokłady dobrego humoru, swobody, więc przy takim połączeniu wiadomo było, że będzie świetna atmosfera i wszystko musi się udać. I dokładnie tak było. A do tego doszli jeszcze świetni goście, którzy stworzyli fantastyczną atmosferę i przyczynili się do ekstra zabawy. 
 

Cadillac do ślubu.

W tym roku całkiem sporo moich Par Młodych jechało do ślubów ciekawymi samochodami, które zdecydowanie odbiegały od standardów. Kasia i Piotr postawili na niesamowitego Cadillaca Eldorado Cabrio. Ależ wrażenie robił na drodze ten amerykański krążownik, kiedy dosłownie płynął dostojnie po nie zawsze równym asfalcie. Mimo, że czas gonił niesamowicie, to podczas przejazdu Kasi, Piotra ze swoimi fantastycznymi świadkami Agnieszką i Szymonem, udało się wygospodarować kilka minut na mini sesję przy tym cudownym samochodzie. Chciałoby się zdecydowanie więcej, no ale ten czas….

Ciężki dym, fontanny iskier i świetny pierwszy taniec Kasi i Piotra.

Powiem szczerze, że bardzo lubię kiedy w trakcie pierwszego tańca, parę młodą spowija ciężki dym. I tak właśnie było podczas pięknego i efektownego tańca, który zatańczyli Kasia z Piotrem. Ich dynamika, podnoszenia, wirowania w tym ciężkim dymie dały naprawdę kapitalny efekt i nieskromnie powiem, że uwielbiam te zdjęcia, które wtedy zrobiłem, choć można powiedzieć, że ja tylko robiłem, a całą, najlepszą robotę wykonali oni sami. Wielkie brawa dla Was Kasiu i Piotrze !!!

Mnóstwo energii, radości i dobrej zabawy.

Po ceremonii ślubu, mini sesji z Cadillaciem, przywitaniu przez rodziców Pary Młodej tradycyjnym chlebem i solą, po skosztowaniu obiadu, Kasia z Piotrem oraz ich goście udali się na parkiet, gdzie swoim pięknym pierwszym tańcem Para Młoda dała naprawdę mocny sygnał do szaleństw na parkiecie. I tak w rzeczywistości było. Parkiet cały czas był pełny niezależnie od muzyki granej przez DJ, wszyscy świetnie bawili się, a na każdym kroku królowała radość, dobry humor i zabawa. Uwielbiam na weselach taką atmosferę, takich ludzi i kocham zatrzymywać w kadrach takie pozytywne chwile. Można by pisać i pisać naprawdę dużo, ale mam nadzieję, że zdjęcia chociaż w małym stopniu oddadzą klimat tego pięknego dnia ślubu Kasi i Piotra. Zresztą zobaczcie sami.

ceremonia ślubu: kościół Matki Bożej Częstochowskiej i Jana Pawła II w Kaczynie k/Kielc
wesele: Świętokrzyski Dwór w Wólce Milanowskiej
dekoracje kwiatowe: Bierz Go Bukiet
suknia ślubna: Promariage Kielce
fryzjer: SUBTIL
drinkbar: Molekularna Akademia Barmańska
makijaż: Kolorowa Szminka Kielce 
DJ:Jacek Łukasiewicz

Światło: Strefa Światła
Ciężki dym: Marcin Wilk
tort: Cztery Pory Roku
słodki stół: AleBabeczka Cukiernia
fotograf:
Marcin Kowalczyk Fotografia

Kapitalne wesele w Świętokrzyskim Dworze.

Comments are closed.