PORTFOLIO

Portfolio

Fotografia ślubna

Nie potrafiłem ograniczyć się do jednej, wspólnej galerii zdjęć z reportaży ślubnych oraz sesji poślubnych. Dlatego są cztery oddzielne galerie, w których znajduje się mnóstwo zdjęć, tak żebyście mogli zapoznać się z tym jak patrzę, jak fotografuję i na co zwracam uwagę. Tak, że zapraszam do obejrzenia galerii, niesamowitych osób, zaskakujących momentów, pozytywnej atmosfery oraz zatrzymanych w kadrze wszelakich emocji.

Przygotowania

Ślub

Wesele

Sesja poślubna

Portfolio

Sesje narzeczeńskie

Już wkrótce...

Portfolio

Sesje rodzinne

Już wkrótce...

We’ve helped thousands of businesses to thrive and grow. Read about our awesome customers to find out exactly how we helped them.


Acme helped Gusto Burgers to pivot rapidly to online ordering and take-away during 2020. Our team worked with the brand to add interactive menus to its website covering its entire menu. We also developed a branded app to support speedy ordering, collection and delivery.


Our marketing team helped Aurora Flowers to develop a coherent social media strategy, focusing on visual channels like Instagram and Pinterest. We improved post engagement and integrated its online store, resulting in a 10% increase in sales over the Christmas season.