Ślub na Karczówce, wesele w Leśnej Promenadzie. Ola i Dawid.

Ślub na Karczówce, wesele w Leśnej Promenadzie. Ola i Dawid.

Ślub na Karczówce i wesele w Leśnej Promenadzie.

Pierwszy taniec, niesamowity, piękny, pełny energii.

Pierwszy taniec Oli i Dawida…  Pełny emocji, energii, namiętności, miłości, efektowności i perfekcji.  Wiele pierwszych tańców widziałem, ale takiego tanga jakie wykonali Ola z Dawidem, nie widziałem i nie fotografowałem nigdy. I powiem szczerze, że tak jak Ich taniec był piękny i efektowny, tak był trudny do fotografowania. Oni na tym dużym parkiecie byli wszędzie, zwróceni w każdą stronę i co chwilę działo się co innego i w różnym kierunku. Kiedy skończyli, stanąłem i pełny podziwu, uznania, a jednocześnie będący na 200% maksymalnego wysiłku fotograficznego, tak trochę w szoku, dość głośno tak z automatu powiedziałem kilka słów podziwu, a kilka osób będących w pobliżu tylko pokiwało zgodnie głowami, będąc pod takim samym wrażeniem jak ja. 
Ola, Dawid, to było mistrzostwo !!!

To tylko mały fragment wesela w Leśnej Promenadzie w Podzamczu Piekoszowskim niedaleko Kielc. Jeden taniec, wspaniały taniec Pary Młodej, którym rozpoczęło się to niesamowite wesele. A to ja wyglądał ich dzień ślubu, przygotowania, ceremonia ślubu w klasztorze na Karczówce w Kielcach, to wszystko możecie zobaczyć poniżej, do czego bardzo serdecznie zapraszam.

A zanim obejrzycie reportaż z dnia ślubu Oli i Dawida, gorąco zapraszam do obejrzenia zdjęć z Ich sesji narzeczeńskiej w Krakowie: https://marcinkowalczyk.com/sesja-narzeczenska-w-krakowie-na-starym-miescie-ola-dawid/

ceremonia ślubu: Klasztor na Karczówce w Kielcach. 
wesele: Leśna Promenada w Podzamczu Piekoszowskim k/Kielc.
dekoracje kwiatowe: Manufaktura Piękna – pracownia florystyczna.
suknia ślubna: Salon sukni ślubnych Madonna Kraków.
makijaż: Natalia Pietras Makeup.
fotograf: Marcin Kowalczyk Fotografia

Comments are closed.