O MNIE

Collapse Show info

Tak naprawdę ciężko jest napisać o sobie coś obiektywnego, ponieważ w rzeczywistości to ludzie, z którymi przebywa się na co dzień, z którymi jest się od czasu do czasu czy tacy, których spotyka się na swojej drodze tylko raz czy dwa, mogą o mnie więcej powiedzieć. Każdy prawdopodobnie powie co innego i każdy pewnie będzie miał rację.

Od zawsze mieszkam w Kielcach. Tu jest mój świat, mój dom i moje życie. Mam kochaną żonę oraz dwóch wspaniałych synków. Zimą jeżdżę na nartach, a przez cały rok na rowerze. I to właśnie rower, a zwłaszcza kolarstwo szosowe stało się moją największą pasją. Dla mnie to nie tylko szybkie jeżdżenie przez kilkadziesiąt kilometrów, ale przede wszystkim odskocznia od codziennych problemów, sposób na odstresowanie się, regenerację oraz zastrzyk sił i pozytywnej energii. To także sposób na poprawę zdrowia, kondycji i sprawności fizycznej. Po za tym mnóstwo czasu spędzam przy komputerze, przede wszystkim przy zdjęciach… Waszych zdjęciach.

Doszliśmy do zdjęć, pasji która od 2008 roku przerodziła się w pracę związaną przede wszystkim z fotografią ślubną. Zafascynowała mnie ona mimo tego, że traktowana jest często po macoszemu, z pogardą, jako coś sprzecznego z duchem fotografii, artyzmem. Niektórzy określają ją jako chałtura, ?kotlet?, ale ja mam zupełnie odmienne zdanie.

Dla mnie fotografia ślubna to reportaż rejestrujący dzień ślubu jako dzień pełen emocji, radości oraz wzruszeń towarzyszących zarówno Parze Młodej jak i zaproszonym gościom.

Uczestnicząc w tym dniu pragnę zatrzymać na fotografiach osoby oraz chwile tworzące wspaniałą opowieść, która pozwoli przypomnieć wydarzenia, które miały miejsce w tym wyjątkowym dniu. Obejrzyjcie portfolio, tam widać jak patrzę, na co zwracam uwagę, co staram łapać się w kadrze i jak to ostatecznie pokazuję.

A jaki jestem? Na pewno jestem pozytywnie nastawiony do wszystkich i do wszystkiego. Jestem optymistą i zawsze myślę o tym co dobre, a nie o tym co złe. Wychodzę z założenia, że uśmiech i dobre słowo potrafią zdziałać wiele, pomagają nawiązać dobry kontakt, potrafią pokonać stres i sprawić, że jest przyjemniejsza i luźniejsza atmosfera. A to wszystko zdecydowanie pozytywnie wpływa na współpracę.