Ania i Adaś. Ostatni ślub sezonu 2018.

Dobrana Para.

Jeszcze dobrze nie opadł kurz po ferworze przedświątecznej walki z czasem, aby każda moja Para na święta Bożego Narodzenia otrzymała zdjęcia, a znowu musiałem chwycić za aparaty i fotograficznie udokumentować dzień ślubu Ani i Adasia. I niby po całym sezonie, na dwa dni przed końcem roku, teoretycznie mogłem mieć już dość zdjęć, ale w praktyce nie mogłem się ich doczekać i pełny entuzjazmu, energii i pozytywnego nastawienia ruszyłem na spotkanie z Anią i Adasiem, aby towarzyszyć im w tym jednym z najważniejszych dni w życiu.

Anię i Adasia miałem okazję poznać już wcześniej, sporo wcześniej, bo niejednokrotnie mieliśmy okazję wspólnie pracować w trakcie wesel. Zacznę może od Ani. Jest ona wokalistką w zespole „Heaven„. Piękna, bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, a do tego jak na wokalistkę przystało, cudownie  śpiewa. Chłopaki, jeśli to czytacie i oglądacie… macie prawdziwy skarb w zespole, ale o tym na pewno wiecie 🙂 Adaś z kolei jest saksofonistą, dźwiękowcem i oświetleniowcem w innym zespole, który bardzo lubię, a mianowicie Menuet Band. O jak ja się zawsze cieszę, kiedy spotykam się z nimi na weselu, bo wiem, że to będzie naprawdę udane wesele, a na parkiecie będzie tzw. „ogień”. To, że zarówno Ania i Adaś świetnie wypełniają swoje role to super sprawa, ale tak naprawdę jeszcze lepsze jest to jakimi są ludźmi. A są naprawdę kapitalni i zawsze świetnie dogadywało mi się z nimi. Zakochani w sobie, zapatrzeni w siebie, ale i pełni radości, uśmiechu i swobody. Dokładnie tacy jakich lubię i z którymi bardzo, a to bardzo dobrze czuję się.

Co znaczą słowa Piękny ślub ?

W dniu Ich ślubu było co prawda pochmurno, ale tylko na niebie. Młodzi, ich rodziny, zaproszeni goście, od nich uśmiech, pozytywne nastawienie, radość dosłownie kipiały. Po błogosławieństwie w domu Ani, odwiedzinach u jej babci, nadszedł czas na ceremonię ślubu w Kościele Rzymskokatolickim pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Piękne wnętrze, klimatyczny nastrój, świąteczna atmosfera i… bardzo ciemno, tak że dla tych, co fotografują, to na większości zdjęć iso jest od 8000 do 12800. Ale to była cudowna msza i piękny ślub. Mszę prowadziło trzech księży, bardzo bliskich znajomych Ani i Adasia i muszę przyznać, że oni i to jak prowadzili są w absolutnym TOP ceremonii, w których uczestniczyłem. Stworzyli niesamowitą atmosferę, bardzo przyjazną, a kazania naprawdę słuchało się  z wielką przyjemnością. Wielki szacunek. W mszy także aktywnie uczestniczyło kilku znajomych Pary Młodej, którzy czytali i mieli także swój wielki w stworzeniu takiego klimatu na ślubie. Punktem kulminacyjnym była piosenka zaśpiewana przez Anię. Piękny głos spotęgowany przez akustykę kościoła sprawił, że poleciała nie jedna łza, a wszyscy goście byli niesamowicie wzruszeni i pełni podziwu dla Ani. Chapeau bas Aniu !!! To było naprawdę coś pięknego, niespotykanego i niesamowitego !!!

Wyjątkowe wesele.

Po cudownej ceremonii ślubu, efektownym wyjściu z kościoła pośród zimnych ogni trzymanych przez gości, nastąpił kolejny etap dnia ślubu, a mianowicie przyjęcie weselne. Odbyło się ono w domu weselnym „Andreovia” w miejscowości Sudół leżącej w bezpośrednim sąsiedztwie Jędrzejowa. Dużo przestrzeni, część ze stołami oraz parkiet oddzielone od siebie sporym holem początkowo trochę przerażały, żeby to wszystko ogarnąć samemu, ale obawy okazały się niepotrzebne, bo fotografowało się naprawdę przyjemnie i bezstresowo. Dobre światło, dobre kolory wokół zdecydowanie ułatwiały pracę. O gorącą atmosferę oraz dobrą zabawę na parkiecie dbał zespół muzyczny Nocne alibi. Świetna robota chłopaki, było mega. Ale i tak najlepsza była Para Młoda i ich goście. Gdyby to byli nudziarze, smutasy, to nikt ani nic by nie pomogło w dobrej zabawie oraz w zdjęciach. A goście, czasem znani z innych wesel, bawili się na całego i na parkiecie i za stołami. Zresztą wystarczy zerknąć na zdjęcia, żeby poczuć atmosferę tego wesela. Ja powiem tylko tyle… to było mega zakończenie sezonu 2018 🙂

Ceremonia ślubu:  Kościół Rzymskokatolicki pw. Świętej Trójcy w Jędrzejowie

Wesele: Dom weselny Andreovia, Sudół k/ Jędrzejowa

Oprawa muzyczna: Nocne Alibi.

Dekoracje kwiatowe – Kwiaciarnia z duszą, Jędrzejów

Suknia – Suknie ślubne Sabe model Fiord, Wieliczka, KrakówSorry, the comment form is closed at this time.